А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НА ЗАСІДАННІ ШТАБУ

опубліковано: 11 вересня 2023 оновлено: 15 липня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта  11 вересня  провів чергове  засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.  

У Всеукраїнській хвилині мовчання присутні вшанували   пам’ять про загиблих у війні з російськими загарбниками.

Олександр Панюта наголосив на обов’язковій вимозі належно реагувати на сигнали повітряної тривоги. На засіданні штабу акцентовано увагу на подальшому поліпшенні стану укриттів, підготовці до опалювального сезону, готовності до використання генераторів для альтернативного забезпечення електроенергією.

Керівнику відділу освіти доручено поставити вимогу перед переможцем тендеру щодо організації харчування в загальноосвітніх закладах громади про забезпечення роботи їдалень не пізніше наступного понеділка. Обговорено потребу організації харчування школярів на власній базі, без залучення підрядників, через яких постійно затягується початок роботи шкільних їдалень.

Центр первинної медико-санітарної допомоги констатує сезонну тенденцію до зростання кількості гострих респіраторних захворювань серед дітей шкільного віку: минулого тижня зафіксовано близько 80 випадків. У багатопрофільній лікарні зайнято 108 ліжок стаціонару зі 130. Попри те, що пандемічна загроза минула, коронавірус усе ще знаходить своїх жертв: хворіють подекуди цілими сім’ями.

Протягом минулого тижня пожежно-рятувальна служба реагувала на 13 викликів, у тому числі зафіксовано 9 пожеж, пов’язаних із підпалами трав’яного настилу.

На засіданні штабу традиційно було обговорено   стан справ у ключових галузях, на підприємствах та установах, у структурних підрозділах міської ради.