А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ГАЗОНИ ОБКОШЕНО, СМІТТЯ ПРИБРАНО, ХЛОРАЦІЮ ВОДОПРОВОДУ ЗАВЕРШЕНО

опубліковано: 11 червня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Чимало завдань виконали комунальники у вівторок 11 червня.

Працівники Адміністрації парку цілий день обкошували обслуговувані зелені зони, виконували загальне прибирання закріплених ділянок по місту і в парковій зоні з вивезенням сміття на полігон твердих побутових відходів. Висаджували декоративні саджанці в скверику біля міської ради.

 У «Міськрембудсервісі»  тривало обкошування узбіч доріг мотокосами, зокрема по вул. Каштановій у Кагарлику. Роторна косарка працювала в селі Переселення; там же два трактори з причепами допомагали вивозити сміття. Наводили порядки на обслуговуваних дитмайданчиках: обкошували території, виконували фарбувальні роботи. Тривало впорядкування блокпостів. Виконано щоденне прибирання сміття з урн по місту. На базі підприємства ремонтували автовишку, бульдозер і трактор.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій. Вантажними сміттєвозами зібрано побутові відходи з контейнерних майданчиків, розташованих у багатоквартирному житловому секторі. Відремонтовано автомобіль ГАЗель.

КП КМР «Кагарликводоканал» інформує: прочищено і промито гідродинамічною машиною ділянки каналізаційної мережі по вул. Столичній. У вівторок вивчали місця можливих поривів водопроводу по вул. Росавській та Шевченка. Здійснено відкачування вигрібних ям по вул.Столичній, 58 та  Відродження,6, а також установ та організацій міста. Проведено хлорацію водопровідної мережі міста розчином гіпохлориту натрію.