БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ
опубліковано:
11/04/2025
оновлено:
11/04/2025
Попри суттєве похолодання, кагарлицькі комунальники не збавляють темпів, виконуючи заплановані заходи в рамках весняного двомісячника благоустрою.
У п’ятницю 11 квітня працівники і техніка КП КМР «Міськрембудсервіс», крім традиційного щоденного прибирання по місту, здійснювали благоустрій на околицях Довжицького кладовища.
