А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ЇМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА І ПІДТРИМКА

опубліковано: 01 жовтня 2023 оновлено: 12 липня 2024

  Другий день осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

   Тяжкі випробовування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, а зараз переживають ще й російську агресію. Та зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, доброту.

  У  Кагарлицькій територіальній громаді вшанували людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи Кагарлицької міської ради «Кагарлицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

  Соціальні робітники відвідали представників старшого покоління, подякували за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування, а також вручили  від Кагарлицької міської ради продуктові набори 374 громадянам.

 Пам’ятаємо й надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку!

  Тетяна ВІТОХА, директор

КУ КМР «Кагарлицький  територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)»