А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

1 червня – День захисту дітей

опубліковано: 01 червня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Любі діти! Дорогі батьки! Сердечно вітаю вас із Днем захисту дітей – чудовим святом, яким починається літо. Це прекрасне свято символізує дитинство, радість, посмішки  та здійснення заповітних мрій.

На жаль, дитинство українських дітей затьмарила війна. Наші  діти дорослішають і мудрішають швидше, для них глибоким змістом наповнилися такі одвічні людські цінності як мир, добро, довіра, любов і підтримка рідних людей. Цінності, які ніколи не здолає  агресор. Бо Українська родина – це основа Української Нації. Саме родина, сім’я – це опора та надія для кожної людини, її багатство.  І це багатство зараз захищають на війні наші Герої… Захищають  своїх батьків, жінок, дітей… Захищають та боронять Україну!

З нагоди свята щиро зичу кожній родині нашої громади затишку, спокою, любові, достатку, взаєморозуміння та мирного неба. Нехай щасливими і вдячними зростають діти, шану та повагу мають дорослі.

Доброго здоров’я всім, благополуччя і нових досягнень!  Нехай кожен день буде наповнений радісними подіями, сповненим увагою і турботою близьких! І нехай майбутнє буде переможним, мирним, щасливим!

Кагарлицький міський голова  Олександр ПАНЮТА