А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

До уваги абонентів КП КМР «Кагарликводоканал»

опубліковано: 10 липня 2024 оновлено: 16 липня 2024

У зв’язку з підвищенням температури повітря  певна частина водокористувачів почали використовувати воду для поливу на присадибних ділянках, що є порушенням Правил користування системами централізованого комунального водопостачання, пункт 3.17: Поливати вулиці та зелені насадження питною водою не дозволяється.

Останнім часом різко збільшились витрати води, що призводить до недостатнього тиску води в водопровідній мережі для водопостачання 4-9 поверхів багатоповерхових житлових будинків.

Ситуація ускладнюється запровадженням стабілізаційних відключень електроенергії внаслідок критичного стану вітчизняної енергосистеми. Із метою забезпечити водопостачання абонентів КП КМР «Кагарликводоканал» ухвалено рішення про використання резервного електроживлення шляхом запуску потужних генераторів у час відключень двічі на добу: вранці з 6 до 8 години та ввечері з 17 до 19 години для підтримки системи водопостачання в робочому режимі.

Просимо вибачення за тимчасові незручності, пов'язані з можливою відсутністю води та погіршенням її якості  після відновлення водопостачання, а також  під час переходу системи з централізованого на резервне електроживлення і з резервного на централізоване.

Адміністрація   КП КМР «Кагарликводоканал» просить раціонально використовувати питну воду. При порушенні Правил абонент, який використовує питну воду для поливу, буде відключений від водопостачання.

Адміністрація КП КМР «КАГАРЛИКВОДОКАНАЛ»