А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Діє Програма зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії

опубліковано: 10 липня 2024 оновлено: 16 липня 2024

На сьогодні впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження  та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.2024 № 673 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії», а також участі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативів у програмі «ГрінДІМ», що реалізується державною установою «Фонд енергоефективності», Міністерство культури та інформаційної політики України триває національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія  стосовно підвищення енергоефективності, енергозбереження та ощадливого споживання енергоресурсів, у тому числі щодо стимулювання встановлення сонячних електростанцій та установок зберігання енергії населенням. Відповідна презентація програми зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії додається.

Крім того, надаємо за посиланням основні правила ощадливого використання електроенергії https://sies.gov.ua/zvernennya-gromadyan/najbilsh-zapituvana-informaciya/osnovni-pravila-oshchadlivogo-vikoristannya-elektroenergiyi

1.  Програма ГрінДІМ