Міжнародний благодійний фонд savED за підтримки партнерів оголошує відбір шкіл на участь в освітній програмі для підлітків із малих громад UActive. Учні, вчителі, директори шкіл із Київської, Чернігівської, Миколаївської областей можуть зареєструвати свій освітній заклад на участь у відборі до 28 липня.

Програма UActive спрямована на навчання підлітків із малих громад обраних регіонів сучасним знанням та навичкам, що необхідні для творення України не майбутнього, а вже зараз. Уперше програма стартувала навесні 2023 року – за цей час учасники встигли реалізувати вже 23 соціально важливі проєкти для своїх селищ та містечок: спортивні зали, молодіжні центри, театральні сцени, STEM-класи тощо.

Команда "ХУТКО"Кагарлицького ліцею №3 в минулому сезоні програми UActive отримала сертифікат на грантову підтримку

Команда "ХУТКО"Кагарлицького ліцею №3 в минулому сезоні програми UActive отримала сертифікат на грантову підтримку

Команди учнів Кагарлицького ліцею №3 торік уже стали учасниками попереднього сезону UActive й отримали грант на втілення своєї ідеї. За підтримки savED у ліцеї створили відкритий простір «Двіжок».

Участь у програмі передбачає формування однієї команди від школи. Долучитися до команди можуть до 10 учнів від 8-го до 11-го класу включно. Підлітки пройдуть 15-тижневе навчання, яке містить:

  • блок проєктного менеджменту: школярі дізнаються про особливості планування, пітчингу та втілення проєктів;
  • формаційну частину: вона охоплює опанування навичок XXI століття, серед яких лідерство, критичне мислення, креативність тощо;
  • мотиваційні зустрічі з професійними експертами: вони допоможуть учням дізнатися більше про можливості саморозвитку та почати будувати власний нетворкінг;
  • роботу з менторами: саме вони допомагатимуть командам школярів із розробкою та втіленням проєктів.

Навчальна програма стартує на початку вересня 2024 року. Після 15 тижнів навчання учасники у грудні презентують свої проєкти – спочатку на передпітчингу, а далі – на офлайн пітчингу для професійного журі. 5 команд із Миколаївщини та всього 10 команд із Київської та Чернігівської областей зможуть отримати гранти на втілення своїх проєктів – до 5000 доларів кожна з команд. А після проходження програми всі учасники зможуть долучитися до спільноти випускників UActive, аби продовжити свій розвиток.

Для участі у відборі заповніть онлайн анкету:

форма для учасників з Миколаївської області.

Дедлайн подачі заявки – 28 липня 2024 року.

З відібраними учасниками організатори програми UActive сконтактують до 5 серпня.

Дізнатися більше про втілені проєкти учасників програми можна на інстаграм-сторінці UActive.