А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

НОВИНИ ОДНИМ РЯДКОМ

опубліковано: 10 липня 2024 оновлено: 16 липня 2024

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 10 липня  провів плановий особистий прийом громадян. На прийомі побувала група батьків учнів ліцею №1, яких цікавило сприяння міської ради в проведенні ремонтних робіт у навчальному закладі. На їхнє питання було дано необхідні роз’яснення.

***

Відповідно до затвердженого графіка старости сіл проводили в середу 10 липня прийом громадян  у 18 старостинських округах громади.

***

Начальник відділу культури Олена Петленко провела виробничу нараду з працівниками закладів культури. Розглянуто низку актуальних галузевих питань, що стосуються поточного моменту і перспективи.

***

У читальному залі Центральної бібліотеки відбулося чергове засідання розмовного клубу «Українська для всіх».

***

 У середу 10 липня відбувся виїзд робочої групи для розгляду звернень громадян – жителів міста Кагарлика. Група працювала  в складі заступника міського голови Івана Семцова, в.о. начальника відділу архітектури, містобудування та ЖКГ Андрія Гриценка, начальника юридичного відділу Світлани Лисової та начальника Кагарлицького відділу  Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Обухівського району.

***

Головний спеціаліст сектору соціального забезпечення ЦНАП Олександр Мозговий  взяв участь у Регіональному форумі «Повернення  ветеранів до громад: ефективне інформування щодо сервісів та можливостей» (м. Київ).

***

Відділ (Служба) у справах дітей та сім’ї Кагарлицької міської ради організувала виїзд групи дітей соціально незахищених категорій на оздоровлення до ДЗО «Зоряний»,  с. Карапиші.