Представники Національного реєстру рекордів України у конференц-залі Міжрегіональної Академії Управління Персоналом провели урочисту частину фіксації наймасштабнішого літературного рекорду в історії України.

Подвійний рекорд літераторів

Команда авторів з різних куточків країни разом створили книгу «Босорка» (прочитати її можна ось тут). Твір здобув одразу 2 відзнаки: за кількістю авторів і за кількістю сторінок.

Організатор рекорду – Сергій Батура. Автор гротескно-сатиричних творів, винахідник новітнього літературного жанру «Колективний літературний печворк». А серед авторів є й кагарличанка. Це Лана Посолонь (творчий псевдонім Світлани Пайцан).

Сергій Батура із  сертифікатами Національного реєстру рекордів України

Сергій Батура із сертифікатами Національного реєстру рекордів України про встановлення рекордів: найбільша кількість співавторів (228) та найбільша кількість сторінок електронної книги (2833)

«Нарешті сьогодні, 07.06.2024 року, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася фіксація двох всеукраїнських літературних рекордів (найбільша кількість авторів і сторінок твору), - написав Сергій Батура в телеграм-каналі «Літературний рекорд (колективна збірка оповідань)». - Твір «Босорка» у новітньому жанрі «Колективний літературний печворк», отримав визнання Національного реєстру рекордів України! Наразі, йде обговорення на рівні експертів, щодо номінування твору на світовий рекорд».

На реєстрації рекорду, як повідомляє Сергій Батура, окрім нього та багатьох авторів твору, були присутні партнери рекорду віцепрезидент МАУП Катерина Швець, видавчиня видавництва «Лілія» Лілія Стасюк, сценарист і режисер Антон Сладкевич. Рецензенти твору: членкиня спілки письменників і журналістів України Ольга Бражник, докторка філологічних наук, професорка Бикова Тетяна та членкиня спілки письменників України Тетяна Грицан-Чонка.

«Приємно, що на захід приїхало чимало авторів з усієї України, - пише Сергій Батура. - І головне, всі, хто хотів висловитися, це зробили. Велика команда проробила гігантську роботу… І в цьому також допомогла керівниця Національного реєстру України, пані Вєтрова Лана».

Світлана Пайцан та Сергій Батура на церемонії фіксації Національного рекорду України в галузі літератури.

Світлана Пайцан та Сергій Батура на церемонії фіксації національного рекорду України в галузі літератури.

Співавторка «Босорки» Світлана Пайцан проживає в Кагарлику із 2012 року. Пише під псевдонімом Лана Посолонь. Читачі знають її як авторку невеличких фентезійних творів.

«Вдячна пану Сергію, що запросив в цей масштабний проєкт, - каже письменниця. - Насамперед для мене, це цікавезний досвід співпраці з великою кількістю мотивованих людей. Це емоції, шалена підтримка, навіть адреналін. Тому чи погодитися взяти участь в наступному проєкті – питання навіть не стоїть».

Валентин Владіміровжурналіст, головний редактор Кагарлик.City