А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПРОДОВЖУЄМО БЛАГОУСТРІЙ

опубліковано: 10 червня 2024 оновлено: 18 червня 2024

Рясний дощ минулої ночі благодатно вплинув на всю рослинність, і на бур’яни теж, тому в понеділок 10 червня  працівники Адміністрації парку приділили увагу впорядкуванню клумб. Тривало обкошування обслуговуваних зелених зон, зокрема в парковій зоні та в центральній частині міста. Поприбирали на в’їздах-виїздах із Кагарлика, здійснено загальне прибирання закріплених ділянок.

Працівники  КП КМР «Міськрембудсервіс» виконали щоденне прибирання сміття з урн по місту, вивезено тверді побутові відходи за договорами з підприємцями. Продовжували обкошувати узбіччя доріг, зокрема по вул. Каштановій. Трудилися мотокосарі й на обслуговуваних дитячих майданчиках по вул. Богдана Хмельницького, Олександра Салія. На обслуговуваних дитмайданчиках тривали ремонтні і форбувальні роботи. Роторна косарка працювала в селі Переселення. Грейдер вирівнював дорожнє покриття на ділянці по вул. Аркадія Демиденка.

Житлово-експлуатаційна організація забезпечила щоденне прибирання обслуговуваних прибудинкових територій, вивезення побутових відходів із обслуговуваних сміттєвих майданчиків. У дев’ятиповерховому будинку по вул. Парковій, 18 на ремонті перебуває два ліфти, ще два функціонують справно.

КП КМР «Кагарливодоканал» інформує: тривають пошуки пориву в мережі водопостачання ділянок вулиць Росавської та Шевченка.  Промито і прочищено фільтри на станціях водоочистки по вул. 97 Стрілецької дивізії, Козацькій та Стадіонній, 2Б. Цілодобово здійснюється підняття, очищення та подача води в місто, стабільно приймаються та проходять очищення стоки на каналізаційно-очисних спорудах.