А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПОДАРУНОК НАПЕРЕДОДНІ ЮВІЛЕЮ

опубліковано: 10 травня 2024 оновлено: 12 липня 2024

100 років із дня заснування. Саме стільки святкуватиме Центральна бібліотека Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради наприкінці травня. Кагарлицькі старожили й місцеві історики схиляються до думки, що першою книгозбірнею в поселенні була бібліотека Дмитра Прокоповича Трощинського, у якій нараховувалося 12 тисяч томів. У 1861 році, при передачі майна від Трощинського Дмитра Андрійовича григорівським цукрозаводчикам братам Мясніковим, був зроблений опис книжок. Їх налічувалося 5866. Але доступ до них мала лише знать. У 1924 році в палаці колишніх власників було відкрито хату-читальню, доступну для всіх жителів Кагарлика. З того часу бібліотека зазнала чимало змін, але й досі радо приймає у себе відвідувачів.

І доки бібліотекарі готуються до урочистостей  із нагоди свята, подарунки вже надходять. 10 травня до читального залу на літературну годину «Він не шукав людської слави», приурочену 175-річчю від дня народження Панаса Мирного, завітали міський голова Олександр Панюта, директор ПрАТ «Агрофорт» Андрій Воробчак та менеджер соціальних проєктів благодійного фонду «МХП -Громаді» Олександр Шпиль.

У дарунок від гостей бібліотека отримала комплект компʼютерної техніки та ноутбук.

Це вагома підтримка нашої діяльності в  час, коли без компʼютерної техніки уявити якісну роботу неможливо. Тож ми щиро вдячні за подарунки, за те, що нас чують та підтримують.

 

Лілія ЛИТВИН, директор Публічної бібліотеки відділу культури Кагарлицької міської ради