11 лютого на Кагарличчині оголошено Днем жалоби на вшанування пам`яті захисника Анатолія Литвина
11 лютого 2024 року в Кагарлицькій громаді оголошено Днем жалоби на вшанування пам’яті нашого земляка із Сущан солдата Анатолія Литвина.
Попрощатися з Анатолієм Литвином та провести Героя в останню путь можна 11 лютого.
Траурна процесія вирушить від моргу в Кагарлику о 10:00 та прямуватиме по вулиці Каштановій до села Сущани через села Переселення, Горохуватка, Іванівка та Мирівка.
Об 11:00 розпочнеться прощання з Анатолієм Литвином біля будинку, де він проживав, у селі Сущани по вулиці Миру, 37.
Поховають Анатолія на сільському цвинтарі.
У День жалоби на будівлях і спорудах Кагарлицької міськради, підприємствах та установах будуть приспущені Державні прапори, на які пов’яжуть чорну стрічку.
Також цього дня обмежать розважально-концертні заходи на території Кагарлицької громади. Заборонено транслювання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.
![](https://kagarlyk.city/upload/article/res/120-80/o_1hiu65aj11svd1o1s5ol1qo59gu1k.jpg)
![](/ua/osximage/pg/100224488444745_n_1m/pic.jpg)