Новини
До 105 річниці Акту Злуки і Дня пам’яті Героїв Крут
Урочистий захід із нагоди Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут відбувся в Кагарлику 22 січня в малому залі Центру культури та дозвілля.
У ДЕНЬ СОБОРНОСТІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ
Начальник Обухівської районної військової адміністрації Микола Кравчук разом із Кагарлицьким міським головою Олександром Панютою, заступниками міського голови Іваном Семцовим та Ігорем Будюком і представниками громадськості 22 січня взяли участь в урочистостях до Дня Соборності України, що відбувалися в Кагарлику.
НА ЗАСІДАННІ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ
У понеділок 22 січня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади. У засіданні, яке проводив начальник штабу Олександр Панюта, взяв участь начальник Обухівської військової адміністрації Микола Кравчук.
Новини громади в тижневику студії `ТБ Кагарлик`
Кагарличчина. Новини тижня. Передача ТРС "ТБ Кагарлик" від 19.01.2024
НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ
У молодіжному просторі «Молодіж.Ка» відбувся тематичний захід «Велич України в її Соборності» до Дня Соборності України за участю пластунів рою «Сонячні леви» (виховниця Марина Мацюк) Національної скаутської організації України «Пласт».
Свято в кагарлицьких пластунів: «Сонячних левів» прийняли в новаки та новачки
20 січня в осередку Пласту в Кагарлику свято – відбулася посвята в новаки та новачки. Церемонія прийняття пройшла в Молодіжному просторі "Молодіж.Ка".
КОМУНАЛЬНИКИ ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ
Зима – пора постійних клопотів для комунальних служб, які дбають про снігорозчищення, протиожеледні заходи, зимове утримання дорожньої інфраструктури.
ДИТЯЧИЙ ПРОСТІР У МИРІВЦІ
Нарешті цей день настав! Сьогодні ми відкрили дитячу ігрову кімнату або, як її ще називають, – дитячий простір.
ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ!
Плідно і завзято попрацював на зимових канікулах колектив Кагарлицького ліцею №2 ім. В.П.Дашенка, про що свідчить своєрідний звіт на сторінці закладу у Facebook:
ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 січня взяв участь у 2 виїзній нараді «Прозорість та підзвітність» із питань забезпечення підзвітності, управління та якості процесу відновлення Київщини.
ПЛЕКАЙМО РЕЗИЛЕНТНІСТЬ!
18 січня 2024 року на базі КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №3» відбувся семінар професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів Кагарлицької громади «Плекання резилентності в освітніх закладах»
ОСВІТА: ПРАЦЮЄМО НА КАНІКУЛАХ
Канікули в школі – пора активного відпочинку дітей і безперервної копіткої праці їхніх наставників. Освітній процес триває! Єдина відмінність від навчальних семестрів – немає звичних уроків із дзвінками на перерви. Так, у Кагарлицькому ліцеї №3 під час зимових канікул вирувало життя – активне і цікаве.
ІНІЦІАТИВА І ПАРТНЕРСТВО
Чудовим прикладом діяльної ініціативи, виявленої з метою поліпшення освітнього середовища, із залученням коштів благодійних фондів і надходжень від власних доброчинних акцій є загальноосвітні заклади Кагарлика.
У 209 ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РОЗПОЧАЛИСЯ ЗМАГАННЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
На Київщині розпочався шкільний етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Станом на 17 січня змагання вже проходять у 209 закладах освіти.
