А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ!

«Київська обласна військова адміністрація» - офіційний телеграм канал Київської ОВА, що веде трансляцію подій Київщини 24/7/365

17 квітня 2024

ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ І ПРОВУЛКІВ У КАГАРЛИКУ

До 19.04.2024 є остання можливість надати пропозиції щодо нових назв вулиць. Якщо ж пропозицій від жителів не буде, то комісія з питань дотримання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки» своїм рішенням перейменує вулиці.

19 квітня 2024

Про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня»

01 травня 2024

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТИ В РАМКАХ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

12 травня 2024

Про створення, склад та повноваження атестаційної комісії у 2024 році КЗ КМР Кагарлицька мистецька школа

11 квітня 2024

Безоплатна правнича допомога

В Україні можна отримати юридичні послуги безоплатно. Їх надає, зокрема, система безоплатної правничої допомоги (БПД):

08 квітня 2024

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Усім внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживали на території громади та повернулися до постійного місця проживання, необхідно скасувати статус ВПО через додаток Дія або звернутися з відповідною заявою до структурного підрозділу соціального захисту населення за адресою: м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1.

02 квітня 2024

ОГОЛОШЕННЯ про умови проведення конкурсу з визначення підтримки фізичним особам для часткового відшкодування закуплених фізичними особами телиць, нетелей, корів

Отримувачами коштів обласного бюджету є фізичні особи, зареєстровані у Київській області, які протягом поточного бюджетного періоду закупили у суб’єктів господарювання телиці, нетелі, корови. Часткове відшкодування здійснюється в обсязі 10 тис. грн за кожну наявну закуплену голову, але не більше ніж 50% від фактичної вартості телиці, нетелі, корови (без ПДВ).

21 березня 2024

РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ «Про затвердження вартості автопослуг, що надає КП КМР «Міськрембудсервіс» від 25.03.2023 №1124- 68

29 березня 2024

РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ «Про коригування тарифів на послуги зі збирання, вивезення та розміщення твердих побутових відходів для КП КМР «Міськрембудсервіс» від 25.03.2024 №1124- 68

29 березня 2024

Початок формування Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

04 квітня 2024

25 березня – 32 роки Служби безпеки України

25 березня 1992 року – офіційна дата створення української спецслужби. У цей день Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України». І невдовзі особовий склад СБУ склав присягу на вірність народу. Були прийняті інші закони, що регулюють діяльність СБУ, серед них: «Про контррозвідувальну діяльність», «Про боротьбу з тероризмом», «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю», «Про державну таємницю», «Про боротьбу з корупцією» та інші. Одразу перед Службою постали надзвичайно серйозні виклики – захист державної безпеки і суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності і оборонного потенціалу. З першого дня повномасштабної війни СБУ викриває та затримує ворожі диверсійно-розвідувальні групи, російських агентів, шпигунів та коригувальників вогню у різних областях країни, відбиває кібератаки, захищає критичну інфраструктуру та розслідує воєнні злочини окупантів. Бійці центру спецоперацій "Альфа", військова контррозвідка та оперативні співробітники СБУ брали участь у звільненні Київської, Чернігівської, Сумської та інших окупованих областей. Безумовно, що багато операцій СБУ залишаються в таємниці й про деякі з них суспільство дізнається уже після їхнього  завершення (що логічно), однак навіть з того, що відомо публічно, наші спецслужби в час війни проводять низку складних та важливих операцій.  Із Днем народження, СБУ! 

25 березня 2024

Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича!

19 березня 2024

ДЛЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дані, що надходять із медустанов і від дорожньо-патрульної служби, свідчать про кричущу ситуацію з безпекою дорожнього руху.

17 березня 2024

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Щиро вітаю вас із професійним святом! Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Вдень і вночі, іноді  навіть без вихідних, у складних погодних умовах, завдяки відданості  своїй професійній справі вам вдається підтримувати роботу всіх  систем життєзабезпечення території нашої громади. Багато хто з вас сьогодні зустрічає своє професійне свято на  робочому місці. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Часто  ми не замислюємося, скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно  обслуговували населення.  Тож, користуючись нагодою, дякую всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення нашої  громади, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо  всіх мешканців громади.  Зичу успіхів та нових здобутків у вашій важливій справі. Бажаю  вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, достатку та благополуччя.

Кагарлицький міський голова   Олександр  ПАНЮТА

17 березня 2024