А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

До уваги абонентів КП КМР «Кагарликводоканал»

Останнім часом різко збільшились витрати води, що призводить до недостатнього тиску води в водопровідній мережі для водопостачання 4-9 поверхів багатоповерхових житлових будинків. Ситуація ускладнюється запровадженням стабілізаційних відключень електроенергії внаслідок критичного стану вітчизняної енергосистеми.

10 липня 2024

ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад.

15 липня 2024

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Пункти незламності функціонують за адресами:

08 липня 2024

6 липня — Міжнародний день кооперації

Шановні працівники кооперативних підприємств та організацій, ветерани споживчої кооперації, сердечно вітаю вас із Міжнародним днем кооперації! У такий непростий для нашої держави час споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання – служити людям праці та державі.  Безумовно, своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької діяльності, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашої громади та всієї України. Перемоги нашій державі! Нехай над нашою благодатною землею нарешті небо буде мирним!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

06 липня 2024

До уваги абонентів КП КМР «Кагарликводоканал»

У зв’язку з запровадженням стабілізаційних відключень електроенергії внаслідок критичного стану вітчизняної енергосистеми, із метою забезпечення водопостачання абонентів КП КМР «Кагарликводоканал» ухвалено рішення про використання резервного електроживлення шляхом запуску потужних генераторів у час відключень двічі на добу: вранці з 6 до 8 години та ввечері з 17 до 19 години для підтримки системи водопостачання в робочому режимі.

04 липня 2024

4 липня – День Національної поліції України

Національна поліція – це забезпечення порядку та законності, допомога і порятунок, захист і підтримка для усіх українців. Служба в поліції – дуже відповідальна, ризикована та важлива справа, адже від неї залежить добробут українців. Своєю працею поліцейські доводять, що справедливість, честь та порядок – це не лише їх кредо, а й реальність, яку вони відстоюють кожного дня. Сьогодні, в День національної поліції України, дякую всім поліцейським, які попри усі ризики виконують свій обов’язок, у тому числі в безпосередній близькості від лінії фронту, під щоденними обстрілами, ризикуючи своїм життям та наближаючи нашу Перемогу.Допомога постраждалим, евакуація, виявлення та знешкодження ворогів держави – усе це можливо завдяки самовідданості та професійності Нацполіції.Поліцейські були серед перших, хто зі зброєю в руках став до боротьби з загарбниками. І сьогодні багато працівників Національної поліції захищають Україну на передовій. Ми цінуємо внесок кожного з них та вічно пам’ятатимемо й шануватимемо тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.З Днем Національної поліції! Слава Україні!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

04 липня 2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про наміри щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для існуючого об’єкта

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МОЙДОДИР» (ТОВ «МОЙДОДИР») повідомляє про наміри щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для існуючого об’єкта:

02 липня 2024

2 липня – День податківця України

Шановні працівники та ветерани податкової служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Державна податкова служба є одним із основних органів нашої держави. Діяльність податкової визначає соціально-економічну стабільність громади. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури населених пунктів.  Вдячний за вашу відповідальність у виконанні своїх службових  обов’язків, поповнюючи державну скарбницю, ви чесно та самовіддано боретеся  з порушниками податкового законодавства. Бажаю всім вам здоров`я, злагоди і добробуту в родинах, а в повсякденній роботі – натхнення та завзяття, а головне – віри в себе та в Україну!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

02 липня 2024

Пам`ятки з мінної безпеки

01 липня 2024

1 липня – День архітектури України

Шановні архітектори! Щиро вітаю вас із професійним святом!  Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Від таланту і професіоналізму архітекторів залежить не лише комфорт і зручність життя громадян, а й загальна атмосфера та краса громади. У складний час війни та руйнувань архітектори мають місію відновлення кожного українського міста. Бажаю вам незламності духу, міцного здоров’я, наснаги, плідної праці, вдалих і сміливих рішень. Нехай у вашій професійній діяльності постійними супутниками будуть невичерпні джерела творчих ідей для виконання найблагороднішої місії на землі – жити і творити в ім’я людини.  Миру нам всім і Перемоги!  З Днем архітектури України!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

01 липня 2024

28 червня — День Конституції України

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України. Основний Закон України – головний оберіг державності та демократії. Гарант соборності країни, прийняття якого назавжди визначило бажання українців жити у вільній державі. У нашій Конституції утверджені головні цінності українців – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Це ті цінності, за які сьогодні, на жаль, проливається кров. І ми щиро дякуємо кожному герою, який боронить нашу державність. Основний Закон України вартий того, щоб ним гордитись і жити за нормами, прописаними у його статтях. У тому наша сила і нескореність. Нехай цей день наповнить нас життєдайною енергією та гордістю за те, що ми з України. Ми – незламний народ незламної країни. Віримо в перемогу та знаємо, що наша країна стане вільною від окупантів, а в блакитному небі більше не буде ракет та чорного диму. Бажаю всім вам успіхів і плідної праці на благо української землі й народу! З Днем Конституції!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

28 червня 2024

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня в Україні вшановують світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Однак  війна знову прийшла на територію України, і сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Українські воїни ведуть боротьбу за кожний сантиметр рідної землі. Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо. Тож священним обов’язком кожного із нас є навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

22 червня 2024

19 червня – День фермера

Вже третій рік поспіль українські фермери працюють в умовах повномасштабної війни. Для нашого спротиву важливі зусилля кожного. Наші військовослужбовці визволяють Україну від окупантів, волонтери допомагають в тилу, а фермери дбають про продовольчу безпеку нашої держави. Незважаючи ні на що, українські фермери демонструють спроможність не лише забезпечити продовольством населення країни, а й успішно експортують власну продукцію на світові ринки, підтримують жителів громад та допомагають ЗСУ. Від щирого серця вітаю всіх фермерів Кагарлицької громади. Хай ваша праця приносить щедрі врожаї на просторах українських земель, хай будуть успішними ваші починання, а всі фермерські господарства розвиваються під мирним українським небом. Дякую вам за вашу щоденну кропітку працю, за те, що вірите в нашу Незалежну Україну та робите все можливе задля її розвитку та нашої Перемоги!

 

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

19 червня 2024

«Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст»

Пропонуємо для перегляду та поширення відеоматеріали на соціальн значущі теми (роз’яснення прав громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо).

18 червня 2024

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка»

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Кагарлицький ліцей №2 ім. В.П. Дашенка» (місцезнаходження: вул. Паркова, 26. м. Кагарлик, Обухівський район, Київська область, 09201)

17 липня 2024