А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

ГОРОХУВАТСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ: БЛАГОУСТРІЙ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

На території Горохуватського старостинського округу благоустрій продовжується. Активно включилися жителі села, прибравши свої прибудинкові території. Всі установи навели належний порядок на своїх закріплених територіях.

17 квітня 2024

ДОЩОВА СЕРЕДА

У середу 17 квітня дощило майже цілий день.

17 квітня 2024

«Дружба» – «Реал Фарма». 2:0

Тільки в другому таймі нашій «Дружбі» вдалося «розмочити» рахунок у матчі Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Футбольний поєдинок із командою «Реал Фарма» (Одеса) завершився перемогою 2:0. Голи забили Артем Недоля та Данило Колесник.

17 квітня 2024

ПРОФІЛАКТИКА – І В ШКОЛІ, І В ЦЕРКВІ

Рятувальники продовжують профілактичну роботу серед різних верств населення.

17 квітня 2024

ВЕЛОСИПЕДИ – НА ДОПОМОГУ СОЦІАЛЬНИМ ПРАЦІВНИКАМ СЕЛА

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 17 квітня провів робочу зустріч із працівниками Кагарлицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який очолює Тетяна Вітоха.

17 квітня 2024

НА ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.

17 квітня 2024

ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 квітня 2024

ПРАЦЮЄМО В МІСТІ І В СЕЛІ

Завершився ще один трудовий день.

16 квітня 2024

Додому «на щиті»: у Мирівці Кагарлицької громади поховали Героя

16 квітня 2024 року в останню дорогу провели Героя, який віддав життя за Україну, Олександра Сокура. Поховали українського захисника в селі Мирівка на Кагарличчині.

16 квітня 2024

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ДО ПЕРЕМОГИ!

В Обухівському районі триває третій етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». У Кагарлику 16 квітня змагалися за першість із футзалу на районному рівні Девʼять команд із Кагарлицької, Ржищівської, Богуславської, Миронівської, Васильківської, Козинської, Української, Обухівської та Феодосіївської територіальних громад.

16 квітня 2024

ХАЙ ДОБРО ПРОРОСТАЄ ДОБРОМ І КОЛОСИТЬСЯ ДОСТАТКОМ!

Укотре на допомогу сімʼям військовослужбовців прийшов керівник ПСП «Переселенське-К» Верголяс Віктор Володимирович. Саме за його ініціативою тим сімʼям, які мають потребу, безкоштовно надається допомога з обробітку землі: оранка, культивація, сівба, посадка картоплі.

16 квітня 2024

ІЗ СЕРІЇ «КУЛЬТУРНИЙ БЛАГОУСТРІЙ»

На Кагарличчині триває двомісячник благоустрою. Погодні умови дещо погіршилися, зате минулий тиждень був погожим, тож зроблено було чимало корисних справ, про що інформує у своєму звіті відділ культури. Ось стислий перелік заходів у межах двомісячника, що були проведені з 8 по 13 квітня за участю культпрацівників:

16 квітня 2024

КАГАРЛИЧЧИНА: РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

13 квітня рятувальники Обухівщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів с. Горохуватка, а 15 квітня – серед жителів с. Халча Кагарлицької громади.

16 квітня 2024

СМІТТЯ ПРИБРАНО І ВИВЕЗЕНО, ЛІКВІДОВАНО ПОРИВИ ПО КАШТАНОВІЙ ТА ЯБЛУНЕВІЙ

Міські служби на вечірній нараді прозвітували очільнику громади Олександру Панюті про господарські завдання, виконані протягом першого робочого дня нового тижня.

15 квітня 2024

МОЛОДЦІ `ГРОМОВІ СОКОЛИ`!

Вітаймо команду юнаків КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №3" "Громові соколи", яка посіла ІІ місце у ІІІ (районному) етапі змагань із баскетболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» (наставник Роман Дячук)!

15 квітня 2024