Протидія нелегальному ринку підакцизних товарів: податковою службою Київщини вилучено тютюнових виробів та алкогольних напоїв на 403 тисячі гривень
Нелегальний обіг тютюнових та алкогольних виробів - це велика економічна і соціальна проблема держави, через недоотримання податків та небезпеку для здоров’я споживачів.
Податкова служба Київщини на постійній основі здійснює активні заходи спрямовані на виявлення і припинення фактів незаконного збуту підакцизної продукції на території Київської області.
Днями, працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту завадили розповсюдженню тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка та алкогольних напоїв на території Бучанського району особою без реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності.
За результатами заходу співробітниками Національної поліції було складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 156 та ч. 1 ст. 164 КУпАП. Тютюнові вироби на суму майже 235 тис. гривень та алкогольні напої на суму понад 168 тис. гривень вилучено з незаконного обігу.
Головне управління ДПС у Київській області, наголошує фізичним особам та іншим суб’єктам господарювання на недопустимості здійснення незаконної господарської діяльності, у тому числі підакцизними товарами.
Матеріали за посиланням:
https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/904300.html
ГУ ДПС у Київській області
Новини ДПС:
Результат превентивних заходів ДПС для виводу з «тіні»: середньомісячний приріст активних РРО зріс втричі
Легалізація найманої праці: завдяки перевіркам ДПС оформлено трудові відносини з понад 2,3 тис. працівників
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: [email protected]
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Підписатись на сторінку Ютуб ГУ ДПС у Київській області
https://youtube.com/channel/UCorQvlqMpj1Tnvz35Mgg6g?si=5OtBBEN5G8bh3q7f
