ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА ТРИВАЄ
опубліковано:
09 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
З метою запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та житловому секторі, для виявлення порушників правил пожежної безпеки 8 березня рятувальники Обухівщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів одного з населених пунктів Кагарлицької громади.
Громадянам нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності, правила поведінки біля води та на водних об’єктах, правила пожежної безпеки в побуті та про наслідки, до яких призводять пожежі.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
![](/ua/osximage/pg/90324215443427_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/90324215443427_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/90324215443427_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/90324215443427_n_4m/pic.jpg)