ДОРОГИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОГЛЯДУ
опубліковано:
08 липня 2024
оновлено:
16 липня 2024
Одним із головних завдань, які виконує КП КМР «Міськрембудсервіс», є утримання доріг місцевого значення. У кращі часи було зроблено величезний обсяг робіт із капітального ремонту дорожнього полотна: новеньке асфальтове покриття отримали чимало вулиць. Але під час війни пріоритетним стало завдання насамперед підтримувати дороги в проїзному стані. Серед обов’язкових заходів для утримання доріг із білощебеневим покриттям – грейдерування з підсипкою (за потреби) щебеневою сумішшю. Саме цим займаються в «Міськрембудсервісі» літньої пори.
На знімках: триває грейдерування зі щебеневою підсипкою дороги по вул. Б.Хмельницького в Кагарлику.
![](/ua/osximage/pg/80724908682486_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80724908682486_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80724908682486_n_3m/pic.jpg)