РОБОЧА НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ
опубліковано:
08 квітня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 8 квітня провів робочу нараду зі старостами сіл громади за участю секретаря міської ради Людмили Демиденко, заступників міського голови Івана Семцова та Ігоря Будюка, начальника відділу комунальної власності та орендних відносин Володимира Хайла, керівників комунальних служб.
Обговорено поточні питання в розрізі кожного старостинського округу, зокрема щодо втілення заходів із благоустрою, співпраці старост із керівниками комунальних служб та місцевих агроформувань, Центром зайнятості, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, вапном, технікою тощо.