ЗАВОЙОВАНІ ВИСОТИ!
опубліковано:
08 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Хочемо поділитися з вами приємними новинами про відчутні досягнення нашої ліцейної спільноти. З радістю повідомляємо, що вихованці КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №1» на цьогорічних обласних предметних олімпіадах та конкурсах відзначилися надзвичайними успіхами.
Учні нашого закладу освіти посіли 12 призових місць, що є свідченням їхньої талановитості, наполегливості й зосередженості на досягненнях у навчанні. Ці здобутки не лише відображають високий рівеньпідготовки учнів, а й свідчать про велику працездатність та відданість педагогів.
Кожен успіх учнів на цих змаганнях є не лише їхньою особистою перемогою, але й своєрідним тріумфом нашої школи та всієї територіальної громади. Вони захищали честь не тільки свого навчального закладу, але й стали гордістю нашого міста.
Ці досягнення стають стимулом для нас усіх продовжувати працювати над розвитком і підтримкою талановитих дітей. Віримо, що з такими вчителями та учнями ми здатні на ще більші досягнення в майбутньому.
Висловлюємо глибоку вдячність учням за їхню наполегливу працю та відданість, а також учителям за неоціненну підтримку й наставництво.
За доброю традицією всі призери обласного етапу предметних олімпіад і конкурсів отримали грамоти та солодкі подарунки від адміністрації закладу.
Нехай ці успіхи будуть лише початком нашого спільного шляху до нових вершин!
Альона БУДНИК,
директор КЗ КМР «Кагарлицький ліцей №1»
![](/ua/osximage/pg/80324446585255_n_1m/pic.jpg)