КОМУНАЛЬНИКИ – В СТРОЮ
опубліковано:
08 січня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Зважаючи на погішення погодних умов, кагарлицькі комунальники працюють у посиленому режимі, забезпечуючи належне функціонування обслуговуваної дорожньої інфраструктури. КП КМР «Міськрембудсервіс» ще з ночі організував протиожеледну посипку ділянок доріг зі жвавим рухом транспорту. Працівники Адміністрації парку зранку долучилися до снігорозчищення заметів біля пішоходних переходів та в інших громадських місцях.
![](/ua/osximage/pg/80124532669251_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80124532669251_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80124532669251_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80124532669251_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/80124532669251_n_5m/pic.jpg)