Кагарлицька багатопрофільна лікарня піклується про Ваше здоров`я
На своїй сторінці у Facebook КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» нагадує пацієнтам про можливість звернутися до лікаря та для економії часу отримати послугу без електронного направлення за попередньою оплатою згідно з переліком платних послуг, затверджених міською радою. Відкрито рахунок, на який можна внести кошти за послугу через термінал, розміщений на першому поверсі поліклінічного відділення, або у відділенні Ощадбанку. Кошти будуть використані на розвиток лікувального закладу.
За детальною інформацією звертатися в реєстратуру поліклінічного відділення.
Понеділок – п’ятниця,
8:00 – 15:40.
Телефон: 5 – 19 – 73.
Мобільний телефон для довідок (реєстратура): 0672258088.
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/71023506654736_n_10m/pic.jpg)