ПРИЧЕПУРИМО МІСТО ДО ЙОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!
Готуючи місто до 881 річниці з часу заснування, міські служби активізували заходи з благоустрою. Здійснюється традиційне щоденне прибирання і вивезення сміття, впорядковуються клумби. Крім того, «Міськрембудсервіс» підремонтував пам’ятку з давніх мирних часів – криницю на краю Каштанової з викарбуваним поряд на граніті монументальним написом на честь 845-річчя Кагарлика в далекому 1987 році. Підрядники здійснюють ремонт ділянки дороги струменевим методом по вулиці Героїв Крут.
Закликаємо керівників організацій, установ і підприємств, власників офісів, магазинів, тимчасових споруд та інших архітектурних об’єктів прибрати до святкової дати не тільки власну, а й прилеглу територію. Причепуримо місто до його Дня народження!
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/70923151270251_n_7m/pic.jpg)