ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
опубліковано:
06 грудня 2023
оновлено:
17 липня 2024
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта сердечно привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил України і щиро подякував фронтовикам за їхню стійкість і мужність в обороні рідного краю від російських агресорів. У міській раді відбулося вручення Подяк Кагарлицької міської територіальної громади нашим захисникам і захисницям. Учасники заходу поклали квіти до портретів загиблих земляків на Алеї Слави. У скорботній хвилині мовчання було вшановано пам’ять про їхній безсмертний подвиг.
![](/ua/osximage/pg/61223574345109_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/61223574345109_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/61223574345109_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/61223574345109_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/61223574345109_n_5m/pic.jpg)