ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН: ВИХОДИМО НА ЛІНІЙКУ ГОТОВНОСТІ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 6 вересня провів чергове засідання оперативного штабу з питань підготовки до нового опалювального сезону за участю представників організацій, що здійснюють виробництво і постачання теплової енергії.
Обговорено стан готовності наявних котелень, забезпечення паливом, генераторами, укладання договорів на централізоване виробництво і постачання теплової енергії із власниками котелень, що працюють на альтернативних енергоносіях, газового палива для газових котелень, затвердження тарифів на послуги тощо.
За кожним із обговорюваних питань визначено терміни виконання і дано відповідні протокольні доручення.
«У нас є достатній матеріально-фінансовий і кадровий ресурс для забезпечення своєчасного початку нового опалювального сезону», – підкреслив очільник громади.
![](/ua/osximage/pg/60923755186105_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60923755186105_n_2m/pic.jpg)