ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ
Відбулася чергова зустріч колективу Слобідської гімназії з волонтеркою Світланою Поліщук. Зусиллями учнів, їхніх родин, педагогів та всього трудового колективу зібрано і передано нашим бійцям Великодні смаколики, предмети побутової хімії, шкарпетки, їжу швидкого приготування, чай, каву, малюнки та привітання з Великоднем. Для організації поїздки на закупівлю пального передано та перераховано кошти в сумі 6 650 гривень. Дякуємо всім, хто долучився до благодійного збору. "Ваша підтримка дуже важлива нашим бійцям", - наголосила волонтер Світлана. Передані гостинці нагадають нашим захисникам тепло і затишок рідного дому, допоможуть відчути дух Великодня. Дякуємо ЗСУ!
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_19m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60524942997075_n_20m/pic.jpg)