ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ
опубліковано:
06 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
У Кагарлицькій міській раді 6 березня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На порядку денному було 6 питань. Зокрема, було розглянуто дві заяви про доцільність позбавлення батьківських прав, дві заяви про надання дітям статусу постраждалих унаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; заяви про призначення опікуна над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування; про надання дозволу на дарування та посвідчення договору дарування земельної ділянки та житлового будинку, де зареєстровані та проживають неповнолітні діти.
![](/ua/osximage/pg/60324895986018_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60324895986018_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60324895986018_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60324895986018_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/60324895986018_n_5m/pic.jpg)