ХАЙ НЕ МІЛІЄ ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ!
опубліковано:
06 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Вітаємо Світлану Неграш, керівника STEM-лабораторії «Computer genius club» Центру дитячої та юнацької творчості, з ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» за науково-технічним напрямом позашкільної освіти (інформаційно-технічний профіль).
Пишаємося Вами, бажаємо Вам ще більших здобутків, блискучих перемог та обдарованих вихованців!
КЗ КМР "Кагарлицький центр дитячої та юнацької творчості"
![](/ua/osximage/pg/60324245761926_n_1m/pic.jpg)