«Учнівська ліга «Здорова Україна»
Два дні поспіль у приміщенні Фізкультурно-оздоровчого комплексу в Кагарлику проходили змагання Першої ліги спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна». У п’ятницю 5 квітня змагалися 11 команд учнів шостих класів загальноосвітніх закладів Кагарличчини: із чотирьох міських ліцеїв, а також із сільських гімназій – із Мирівки, Шубівки, Ставів, Переселення, Буртів, Слободи, Черняхова. Діти змагалися, виявляючи спритність і фізичну активність разом зі шквалом емоцій у різних естафетах («Gool games», флеш-слалом, «Ягоди», «Гуллівер», «Конвеєр», «Хватько». Завершив ігровий день доджбол – азартна гра з м’ячами.
Як і вчора, сьогодні перемогла команда Кагарлицького ліцею №1. На другому місці – команда Кагарлицького ліцею №3, а третє місце, теж як і вчора – в команди Черняхівської гімназії.
Привітав і вручив відзнаки переможцям, призерам та учасникам змагань Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.
Усі команди шестикласників підготували чудові презентації, тож кожна з них отримала в подарунок м’яч, а переможці та призери отримали медалі й кубки та ще по одному м’ячу – щоб тренувалися до наступних змагань.
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_19m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_20m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_21m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_22m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_23m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_24m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_25m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_26m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_27m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_28m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/50424351082660_n_29m/pic.jpg)