РЕЙД ВОДНИМИ ОБ’ЄКТАМИ КАГАРЛИЧЧИНИ
опубліковано:
04 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
4 березня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівником відділення поліції № 1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели рейд на водних об’єктах Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС та МВС нагадали громадянам правила поводження на льоду та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
![](/ua/osximage/pg/40324451275556_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/40324451275556_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/40324451275556_n_3m/pic.jpg)