КАГАРЛИЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ
Кілька днів тому заступник голови Обухівської районної державної (військової) адміністрації Ярослав Сваричевський під час урочистого заходу з нагоди Дня медичного працівника, вітаючи кагарлицьких лікарів та інших працівників галузі з професійним святом, пообіцяв невдовзі привезти доречний подарунок – багатофункціональні медичні ліжка. І ось у понеділок 31 липня він доставив у Кагарлицьку багатопрофільну лікарню потрібний вантаж – 5 сучасних медичних ліжок, які значно підвищують якість реабілітаційних заходів і створюють відчуття комфорту для пацієнтів. Разом із тим Ярослав Сваричевський привіз подарунок від польських друзів із Познанського повіту, з якими Обухівщина має тісні зв’язки, – холодильник і пральну машину. Це обладнання також допоможе забезпечувати якісне обслуговування пацієнтів.
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/310723848391272_n_9m/pic.jpg)