У ПЕРЕСЕЛЕННІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ
опубліковано:
03 квітня 2024
оновлено:
18 липня 2024
3 квітня рятувальники Обухівщини спільно з органами місцевого самоврядування провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів с. Переселення Кагарлицької МТГ.
Громадянам нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності, правила поведінки біля води, правила пожежної безпеки в побуті та про наслідки, до яких призводять пожежі.
Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.
![](/ua/osximage/pg/30424845027041_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30424845027041_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30424845027041_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30424845027041_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/30424845027041_n_5m/pic.jpg)