31 грудня - День жалоби на Кагарличчині. В Іванівці поховають воїна-захисника Дмитра Загороднього
Кагарличчина в жалобі - захищаючи Україну від загарбників, загинув киянин, життя якого тісно переплетено із нашою громадою, навідник кулеметного взводу Дмитро Загородній. Героя поховають у селі Іванівка Кагарлицької МТГ, де знайшли свій останній спочинок його батьки.
Для вшанування пам’яті Дмитра Загороднього 31 грудня в Кагарлицькій міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби.
Загинув Дмитро Загородній 25 грудня 2023 року поблизу села Федорівка Бахмутського району Донецької області. Під час участі в бойових діях із захисту Батьківщини він отримав смертельні поранення, несумісні з життям. Герою було 54 роки.
Тіло полеглого Героя привезуть в Іванівку близько пів на одинадцяту 31 грудня. Траурний кортеж о 10:00 вирушить із Кагарлика від моргу і рухатиметься в напрямку села Іванівка до місцевого цвинтаря.
Дмитра поховають біля могил його батьків.
Просимо долучитися до створення Коридору Слави на шляху траурного кортежу та вшанувати пам'ять Героя.
![](/ua/osximage/pg/301223108501012_n_1m/pic.jpg)