НА КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
опубліковано:
30 серпня 2023
оновлено:
16 липня 2024
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта спільно з керівниками територіальних громад Обухівського району, управлінь та відділів структурних підрозділів райдержадміністрації 29 серпня взяв участь у засіданні колегії Обухівської районної державної адміністрації в онлайн-форматі.
Під час колегії, яку проводив голова Обухівської районної державної адміністрації Микола Кравчук, по кожному з обговорюваних питань були прийняті відповідні рішення та напрацьовані доручення.
![](/ua/osximage/pg/300823784456383_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/300823784456383_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/300823784456383_n_3m/pic.jpg)