ЗАСІДАЛА ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ
опубліковано:
30 травня 2024
оновлено:
17 липня 2024
У рамках підготовки до чергової сесії Кагарлицької міської ради 30 травня відбулося засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та природокористування, яку очолює Олександр Широкоступ.
Було розглянуто 4 питання порядку денного, два з яких які стосувалися затвердження проєктів землеустрою, одне – припинення права постійного користування та передачі в постійне користування земельних ділянок, а також надання дозволу на розробку необхідної технічної документації із землеустрою.
Участь у засіданні взяли заступник міського голови Іван Семцов, секретар міської ради Людмила Демиденко, представники ЗМІ.
![](/ua/osximage/pg/300524399060688_n_1m/pic.jpg)