БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: В СЛАВУТИЧІ БУДУЮТЬ НОВЕ УКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧОГО САДКА «ТЕРЕМОК»
У Славутичі на території дитячого садка №8 «Теремок» розпочалося будівництво нової захисної споруди. Роботи виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/4e4d8585-3fcb-4eec-a06b-5e66370a19b9.jpg)
Наразі на об’єкті ведуться земляні роботи та розробка котловану.
Загалом в укритті передбачено звести монолітні залізобетонні стіни, виконати гідроізоляцію, утеплення, зовнішнє і внутрішнє оздоблення приміщень. Також під’єднати водопостачання і каналізацію, встановити системи опалення.
Загальна площа приміщень складе 262,23 м2. Укриття стане надійним сховищем для всіх учасників освітнього процесу і дасть змогу безпечно відвідувати дошкільний заклад.
Сьогодні в дитячому садку функціонує 8 груп, де виховуються 102 дитини. У освітньому закладі також працює 50 працівників. Наразі освітній процес дітей тимчасово організовано на базі закладу дошкільної освіти №1 «Калинка».
![](/ua/osximage/pg/291223514431464_n_1m/pic.jpg)