КОРИСНА СПІВПРАЦЯ
опубліковано:
29 травня 2024
оновлено:
17 липня 2024
У Переселенні для вирішення багатьох господарських питань, поліпшення благоустрою села активно залучають допомогу міських служб, і така співпраця дає позитивний результат.
От і цієї середи для поливу саджанців декоративних туй попросили допомогу Адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» (директор Валерій Петленко): привезена бочка з водою значно полегшила справу. А «Міськрембудсервіс», який очолює Юрій Сінгаєвський, надав автовишку для ремонту покрівлі Будинку культури.
Про це із вдячністю розповіла староста села Сніжана Шевченко, надіславши фотопідтвердження добрих справ.
![](/ua/osximage/pg/290524397609216_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290524397609216_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290524397609216_n_3m/pic.jpg)