ШКОЛЯРІ-ТРУДАРІ
опубліковано:
29 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Відрадно, що до заходів двомісячника благоустрою долучається все більше учнівської молоді. Так, напередодні весняних канікул учні Кагарлицького ліцею №4 добряче потрудилися, прибираючи шкільне подвір’я і прикрашаючи його молодими саджанцями.
Крім того, Дружина юних рятувальників-пожежників, яка успішно діє в закладі, провела екологічну акцію, розповсюдивши серед жителів міста буклети-пам’ятки про небезпеку спалювання листя, травостою чи просто сміття.
Молодці, ліцеїсти!
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_19m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/290324590881591_n_20m/pic.jpg)