З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
У Кагарлику відбувся урочистий захід до Дня Конституції України. Учасників заходу і всю громаду Кагарличчини привітав міський голова Олександр Панюта, підкресливши виняткову роль Основного Закону як гаранта соборності України, яку наш народ відстоює в жорстокій війні з російськими окупантами. Очільник громади побажав усім міцного здоров’я, всіляких гараздів і якнайшвидшої перемоги над загарбниками.
За вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, значні особисті здобутки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 28-ї річниці Конституції України Почесною грамотою Київської обласної ради було відзначено Олега Семенюка, фізичну особу-підприємця, а Подякою Київської обласної ради – волонтера Володимира Гавриленка. За вагомий внесок у зміцнення правових засад нашої держави, активну громадську позицію та віддану працю на благо України і з нагоди відзначення Дня Конституції України Подяки Кагарлицької міської територіальної громади було висловлено Сергію Христюку, молодшому сержанту 79-ї десантної штурмової бригади; Андрію Палажченку, старшому солдату 53-го окремого механізованого батальйону; військовослужбовцям Другого відділу Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – офіцеру, старшому лейтенанту Денису Швецю; старшому інструктору відділення рекрутингу та комплектування Олександру Висоцькому; старшому сержанту, інструктору відділення рекрутингу та комплектування Віктору Сірику.
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280624534704074_n_7m/pic.jpg)