Допомога тим, хто її потребує
опубліковано:
26 червня 2023
оновлено:
16 липня 2024
Благодійність завжди була властива українському народові. В цьому черговий раз переконалися підопічні Комунальної установи Кагарлицької міської ради «Кагарлицький територіальний центр соціального обслуговування» (відділення соціальної допомоги вдома).
Завдяки міській раді та за співпраці з Кагарлицьким осередком Товариства Червоного Хреста України 377 громадян похилого віку отримали продуктові набори. В цей нелегкий для всіх час це дає надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Тетяна ВІТОХА, директор
КУ КМР «Кагарлицький територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)»
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280623136616617_n_10m/pic.jpg)