«ТОБІ, МІЙ НЕЗЛАМНИЙ НАРОДЕ!»
Із такою патріотично наснаженою присвятою відбувся в Кагарлицькій школі мистецтв традиційний творчий звіт у класі гітари.
Із року в рік випускники-гітаристи радували своїми творчими успіхами. Концерти-звіти мали найрізноманітнішу тематику: «Музика рідного дому», «Граємо в ансамблі», «Вас вітають юні гітаристи», «Мелодії весни» і багато-багато інших тем. Але 24 лютого 2022 року наше життя докорінно змінилося, і відтоді заходи, концерти в Школі мистецтв були спрямовані на підтримку наших мужніх воїнів ЗСУ, на вшанування пам’яті про наших героїв, на зміцнення нашого духу та віри в перемогу. І сьогоднішній захід було присвячено всім тим, хто бореться, живе, любить, творить і мріє під синьо-жовтим прапором. Це подяка тим, хто тримає небо над Україною, хто виборює її майбутнє на передовій і в тилу, хто зберігає віру в серці.
Першу частину заходу відкрили учні 1 та 2 класу Денис Козаченко, Ростислав Циганков та Костянтин Анапенко з композицією «Ой на горі, на горі». Естафету прийняли початківці гітарного мистецтва Мілада Гайдай, Святослав Козицький та Ростислав Циганков, які виконали твір «Україна переможе». Піснею «Мама» привітала учасників заходу Василіса Васильєва. У виконанні маленького випускника, учня 4 класу елементарного підрівня Євгена Стригуненка прозвучав твір «На привозі». Мелодію з кінофільму «Величне століття. Роксолана» подарував присутнім Назар Кузьмич. У виконанні Михайла Титенкова прозвучала запальна «Тарантелла». Пісню «Україна-родина» заспівали Дарина Вернигора та Валерія Тригуб. Композицію «Танцюй зі мною повільно» зіграв Максим Величко, а юний кобзарик Мирослав Новік подарував усім знамениту «Стефанію». Фортепіанну музику представив Ростислав Сандул твором «Анастасія» і Данило Чікмарьов авторською «Імпровізацією». Ансамбль гітаристів «Акорд» віртуозно зіграв «Іспанський танець». Зворушливо прозвучала «Пісня про бабусю» у виконанні Наталії Колисан і її внучки Олександри.
Другу частину дійства розпочала віршованим твором про нездоланну Україну викладач Лейла Джабієва. На екрані – відеофрагменти початку великої війни, яку віроломно розпочала імперська росія. Інструментальний твір «Люди-титани», присвячений непереможним українським воїнам, прозвучав у виконанні Аріни Мацібури і викладача Наталії Сінгаєвської, а Карпенко Олександр подарував усім пісню «Воля і свобода».
Пісню «Мить», написану Святославом Вакарчуком у 2015 році під враженням від подій на сході України, заспівала Анастасія Сябро під музичний супровід ансамблю гітаристів «Акорд»., який після цього виконав твір «Любов і війна» – про дві найбільші протилежності людського буття. Містам-героям Маріуполю і Харкову були присвячені «Елегія» і «Балада одного міста».
«Поема світлій пам’яті загиблих синів України» прозвучала як присвята загиблому на фронті випускникові Школи мистецтв Олегові Фоміну. Колишнього учня Школи мистецтв, який віддав своє молоде життя за Україну, і всіх воїнів, полеглих у горнилі війни, пом’янули у хвилині мовчання…
Проникливо звучали твори «В нашому серці будуть жити», «Палладіо» «Повертайся живим». Згадали в шкільному залі про колишнього учня Молодька Віталія, який нині перебуває в російському полоні – з вірою і надією на його якнайскоріше повернення додому.
…Життєстверджуючим акордом дійства стала фінальна пісня «Ми – Україна».
Ведуча Наталія Колисан подякувала талановитим вихованцям за їхні виступи, а також т.в.о. директора школи Людмилі Ігнатенко, викладачам Лейлі Джабієвій, Яні Гребеневич, Наталії Кравченко, Наталії Сінгаєвській, звукорежисеру Сергію Шевченку, координатору відеосупроводу Людмилі Кашперенко і всім присутнім, підкресливши: «Доки ми пам’ятаємо – ми живемо, доки ми боремося – ми перемагаємо, доки ми єдині – ми непереможні. Ми – народ, що ніколи не здається. Ми – майбутнє, і попри біль, втрати й темні дні – ми обов’язково переможемо! Слава Україні!»





















