«ТАНЕЦЬ – ДУША НАРОДУ»
опубліковано:
28 квітня 2024
оновлено:
17 липня 2024
27 квітня хореографічні колективи Кагарлицького МЦКД – «Барви» та «Дивограй» взяли участь у V обласному фестивалі народної хореографії «ТАНЕЦЬ – ДУША НАРОДУ» в м. Києві. І це стало неймовірною можливістю для наших талановитих танцюристів показати свою майстерність, а також обмінятися досвідом й емоціями з колегами з інших громад Київщини.
Дякуємо колективам та їхньому керівнику Миколі Кравченку за мистецьку майстерність! І нехай цей фестиваль буде тільки початком нових творчих перемог і вражаючих досягнень!
![](/ua/osximage/pg/280424669658304_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280424669658304_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280424669658304_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280424669658304_n_4m/pic.jpg)