СЛОБІДСЬКА ГІМНАЗІЯ: ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
опубліковано:
28 березня 2024
оновлено:
18 липня 2024
Сьогодні Слобідська гімназія з ентузіазмом та чудовим весняним настроєм займалась облаштуванням своєї паркової зони: на місці зрізаних восени дерев з'явились нові сосни, дуби, липи, бузок, сумах, форзиція – понад 70 нових дерев та кущів.
У групі КЗ КМР "Слобідська гімназія" читаємо: «Дякуємо нашим батькам, які передали нам зелені насадження, дбаймо разом про наше майбутнє, екологію, красу. Кожен клас буде доглядати та опікуватися своїми насадженнями, а вони ростимуть разом із нашими дітьми. Двомісячник благоустрою продовжується!»
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/280324702775194_n_16m/pic.jpg)