ЗУСТРІЧ ІЗ ЧОРНОБИЛЬЦЯМИ
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 27 грудня зустрівся з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Очільник громади інформував про стабільність соціально-економічного стану Кагарличчини завдяки доблесним захисникам України, відповів на запитання ветеранів Чорнобиля, привітав їх із прийдешнім Новим роком, побажавши всіляких гараздів і якнайшвидшого приходу світлого дня Перемоги над рашистами. Голова подякував чорнобильцям за їхню відвагу в суворі часи атомного лиха, запевнив їх у подальшій підтримці з боку влади. Присутні хвилиною мовчання пом’янули побратимів, які відійшли у Вічність, і загиблих у нинішній жорстокій війні з російськими окупантами.
Участь у зустрічі взяла завідувач сектору соціального забезпечення населення відділу ЦНАП Світлана Шибкой, яка разом із представницею Пенсійного фонду відповіла на актуальні запитання, що стосуються соціального захисту.
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/271223444398270_n_6m/pic.jpg)