А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

КВІТИ НЕСКОРЕНИХ – ЖИВА ПАМ’ЯТЬ

опубліковано: 27 лютого 2025 оновлено: 12 травня 2025

#Рій_Супер_герої, учні 4-А класу, під керівництвом наставників Людмили Мартиненко та Максима Воловенка розпочали проєкт «Квіти нескорених. Жива памʼять».

Ідея виникла після відкриття меморіальних дощок нашим випускникам –дашенківцям, які загинули, захищаючи Батьківщину. Біля памятних стел розміщені 4 красиві ковані підставки для живих квітів, які ми отримали за сприяння міського голови Олександра Панюти та завдяки турботі Юрія Сінгаєвського.

Іде весна, і команда юних Супергероїв задумалася: «А що ми посадимо в підвазонники?». Швиденько обговорили, продумали і приступили до втілення в життя проєкту.

Дякуємо депутату міської ради Воловенку Максиму Петровичу за співпрацю.

Для втілення в життя проєкту він подарував козачатам 20 шт. гіацинтів, 20 шт. нарцисів, 20 шт. нарцисів із Нідерландів, 20 шт. тюльпанів із Голландії.

Наші Супергерої наприкінці зустрічі щиро подякували Максиму Воловенку і запевнили: «Обіцяємо доглядати квіти нескорених. Нашу маленьку добру справу розпочато!»

Леся Чоповська - КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №2 ім. В. П. Дашенка"