ЗМАГАЛИСЯ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ
У Фізкультурно-оздоровчому комплексі в Кагарлику 27 лютого під гаслом «Разом переможемо!» відбувся другий територіальний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу сезону 2023/2024 років, який проходить з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Головна мета заходу – створити атмосферу спортивного свята серед учнів закладів освіти Кагарличчини, збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» покликаний довести, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які підкорюватимуть світові та олімпійські п’єдестали.
У цьому етапі змагань брали участь дві команди дівчат (із Кагарлицького ліцею №2 ім. В.П.Дашенка та Кагарлицького ліцею №3), а також 7 команд хлопців: із міських ліцеїв №1 і №3, Мирівського ліцею, а також Переселенської, Слобідської, Ставівської та Кадомської гімназій.
Перед проведенням змагань учасників було ознайомлено з правилами, критеріями оцінювання виступів команд, вимогами безпеки життєдіяльності, зокрема поведінки під час оголошення повітряної тривоги.
Усі присутні Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про українських воїнів і мирних жителів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.
За підсумками змагань було визначено переможців серед юнаків:
І місце - команда Ставівської гімназії;
ІІ місце - команда Кагарлицького ліцею №1;
ІІІ місце - команда Слобідської гімназії;
ІV місце – команда Кагарлицького ліцею №3.
Серед дівчат першість виборола команда Кагарлицького ліцею №3, а ІІ місце – Кагарлицького ліцею №2 ім. В.П.Дашенка.
Привітав і нагородив юних спортсменів Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.
Команди-переможці зі Ставівської гімназії (юнаки) та Кагарлицького ліцею №3 (дівчата) отримали також призові м’ячі. Незабаром вони представлятимуть громаду на районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 з волейболу.
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_9m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_10m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_11m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_12m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_13m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_14m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_15m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_16m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_17m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_18m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_19m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/270224878058878_n_20m/pic.jpg)