ДОПОМАГАЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ
опубліковано:
26 жовтня 2023
оновлено:
17 липня 2024
26 жовтня колектив Слобідського ліцею за активної підтримки батьківських комітетів, батьків учнів 9, 4, 3, 1, 7, 6 класів зібрав та передав на потреби ЗСУ, які нищать ворога на ділянці фронту Куп'янська, Ізюма, Чугуєва, необхідні засоби, продукти харчування, речі власного виробництва, кошти в сумі 4600 грн на придбання пального.
Щира подяка від нашого постійного волонтера Світлани Поліщук усім, хто вважає перемогу власною справою та її наближає!
Світлана КАЛІЄВСЬКА
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_3m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_4m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_5m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_6m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_7m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_8m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/261023952858615_n_9m/pic.jpg)