ЗАСІДАЛА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
Заступник міського голови Любов Коваль 26 червня провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Цього разу на порядку денному було 6 питань.
Зокрема, розглянуто заяву щодо надання висновку про доцільність позбавлення громадянина батьківських прав відносно малолітнього сина; заяву про надання дозволу на відчуження (продаж) 2/3 частки земельної ділянки, яка належить малолітній дитині; заяву щодо призначення громадянки опікункою над дитиною, позбавленою батьківського піклування; заяву про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини з батьком; заяву щодо надання неповнолітній дитині статусу постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Крім того, було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
![](/ua/osximage/pg/260624954325869_n_1m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260624954325869_n_2m/pic.jpg)
![](/ua/osximage/pg/260624954325869_n_3m/pic.jpg)