ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ
Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції. Для України, для всіх, хто причетний до трагедії, життя поділено на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам у народі вже дано назву – два кольори часу.
Ту мирну весняну українську ніч на берегах Прип’яті люди не забудуть ніколи. О 1 годині 24 хвилини 40 секунд, коли містечко атомників Чорнобиль, Прип’ять і вся Україна міцно спали безтурботним сном, раптом пролунав вибух і над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції велетенське полум’я несподівано розірвало нічну темряву…
До 39-Х роковин Чорнобильської катастрофи в Шпендівській сільській бібліотеці (філія 20 Публічної бібліотеки відділу культури) спільно з Будинком культури підготували і провели годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу». Учасники заходу ознайомилися з літературною викладкою під назвою «День Чорнобильської трагедії».
…За роком спливає рік, але для України Чорнобиль залишається незагоєною раною. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не несе аналогів за маштабностями рукотворного забруднення екологічної сфери. Ми повинні вшановувати загиблих і пам'ятати про цю страшну трагедію: 1986 рік завжди залишиться в пам'яті українців.



